067 9 572-572
Контакти:
Кожен день:
  • з 10:00 по 22:00
Кафе:
Кафе Express Pizza

Скучили за смачною піцею і затишною атмосферою? Наше кафе з нетерпінням чекає на своїх постійних і нових гостей.

А ви знали, що піца та суші, які ви замовляєте у нас з доставкою — у кафе, ставатимуть ще смачнішими? Звичайно, ми жартуємо, наші страви однаково смачні, свіжі та ароматні завжди. Однак, усім рекомендуємо відвідати затишне та багатьма улюблене містечко за адресою вул. Лялі Ратушної, 16. Саме тут до найсмачніших ароматів та смаків улюблених страв додається ще й приємна атмосфера та незабутні спогади.

У нас можна замовити страви на будь-який смак - піцу, суші, бургери, WOK, Фрі та чікен меню, комбо меню, українську кухню, млинці, салати та багато іншого, а також, наш шеф-кухар підготував новинки, які неодмінно варто скуштувати прямо з печі.

Свіжі пропозиції:

  • Пиріг із сьомгою (Паляниця ) — це закритий пиріг з помідорами, лососем, сиром і кропом.
  • Піца “Модена з авокадо” — легке та витончене поєднання вершкового соусу, курки і авокадо припаде до смаку багатьом дівчатам.
  • Піца “Масальська курка” — авторський рецепт цієї піци вже став улюбленим для багатьох наших клієнтів. Родзинкою тут є масальський соус, який вдало поєднується 
  • Піца “Бекон з журавлиною” — пікантності тут надає журавлинний джем. А бекон, копчений сир, цибуля та руккола гармонійно доповнюють неповторну симфонію смаку.
  • Піца “Формаджі” — класичний квартет сирів з волоським горіхом та вершковим соусом гідний  окремої уваги.

Будь-яка піца з меню доступна до замовлення на двох видах тесту: пишне та тонке.

Ми будемо раді бачити вас щодня з 12:00 до 22:00. Наші офіціанти люб'язно зустрінуть вас та допоможу з вибором, якщо це необхідно. Вам залишиться тільки насолодитися смачними стравами, напоями та приємно провести час!

Номер кафе: (063) 050-40-95

Розповісти друзям
Повернутися назад
Экспресс пицца

Енергетична цінність
  • Білки
  • Жири
  • Вуглеводи
  • Калорійність
HH
Подарок
в корзине
Пепперони
Пепперони
Колбаски пепперони, моцарелла, пармезан, базилик, томатный соус
Доступно при заказе от 3 000 H
Не хватает 3 000H
Подарок
в корзине
Безалкогольный глитвейн
Безалкогольный глитвейн
Напиток запоминается пикантным, слегка кисловатым вкусом и приятным вишневым ароматом.
Доступно при заказе от 2 000 H
Не хватает 2 000H
Подарок
в корзине
Клубничное мороженое 250 мл.
Клубничное мороженое 250 мл.
Ароматное, сладкое, с насыщенным вкусом душистых ягод сочной клубники.
Доступно при заказе от 1 000 H
Не хватает 1 000H
Подарок
в корзине
Пончик с глазурью
Пончик с глазурью
Сладкий, ароматный и пухленький пончик с яркой глазурью необычайно вкусен.
Доступно при заказе от 1 000 H
Не хватает 1 000H
Кошик
Всього:
H
Знижка %
Зареєструйтесь, щоб
отримувати бонусні гривні
Оформити замовлення
Мінімальна сума замовлення 0H
Отримуйте бонусні гривні з кожного замовлення!
Бонусними гривнями можна сплачувати до половини від суми замовлення.
Щоб почати отримувати бонуси - вам необхідно зареєструватися!
Вислати код повторно
Вислати код повторно через 0:59
На вказаний телефон протягом декількох секунд прийде 4-значний код.
Вислати код повторно
Вислати код повторно через 0:59
Згода на обробку персональних даних
Я, клієнт, далі - «Суб'єкт Персональних Даних», даю свою згоду ФОП Пацар Т. (Далі - «Експрес-піца», юридична адреса: 21000, Винницкая область, г. Винница, ул. Соборная, 10) На обробку своїх персональних даних, зазначених на сайті «Експрес-піца» express-pizza.vn.ua і його піддоменів *.express-pizza.vn.ua (Далі - Сайт), що спрямовується (заповненої) з використанням Сайту.

Під персональними даними я розумію будь-яку інформацію, що стосується до мене як до Суб'єкту Персональних Даних, в тому числі мої прізвище, ім'я, по батькові, адреса, контактні дані (телефон, електронна пошта, поштова адреса), фотографії, іншу іншу інформацію. Під обробкою персональних даних я розумію збір, систематизацію, накопичення, уточнення, оновлення, зміна, використання, поширення, передачу, в тому числі транскордонну, знеособлення, блокування, знищення, безстрокове зберігання), і будь-які інші дії (операції) з персональними даними.

Обробка персональних даних суб'єкта персональних даних здійснюється виключно в цілях реєстрації суб'єкта персональних даних в базі даних «Експрес-піца» з подальшим направленням Суб'єкту персональних даних поштових повідомлень і смс-повідомлень, в тому числі рекламного змісту, від «Експрес-піца», його афілійованих осіб і / або субпідрядників, інформаційних і новинних розсилок та іншої інформації рекламно-новинного змісту.

Обробка персональних даних суб'єкта персональних даних може здійснюватися за допомогою засобів автоматизації та / або без використання засобів автоматизації відповідно до чинного законодавства України та внут реннімі положеннями «Експрес-піца».

«Експрес-піца» приймає необхідні правові, організаційні та технічні заходи або забезпечує їх прийняття для захисту персональних даних від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, перекручення, блокування , копіювання, надання, поширення персональних даних, а також від інших неправомірних дій у відношенні персональних даних, а також приймає на себе зобов'язання збереження конфіденційності персональних даних суб'єкта персональних даних. «Експрес-піца» має право залучати для обробки персональних даних суб'єкта Персональних Даних субпідрядників, а також має право передавати персональні дані для обробки своїм афілійованим особам, забезпечуючи при цьому прийняття такими субпідрядниками та афілійованими особами відповідних зобов'язань в частині конфіденційності персональних даних.

Я ознайомлений (а), що:

• даний згоду на обробку моїх персональних даних, вказаних на Сайті «Експрес-піца», які направляються (заповнених) з використанням сайту, діє до дня його відкликання Суб'єктом Персональних Даних в письмовій формі;
• згода може бути відкликане мною на підставі письмової заяви у довільній формі;
• надання персональних даних третіх осіб без їх згоди тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством України.