067 9 572-572
Доставка:
Кожен день:
  • з 10:00 по 22:00
Кафе:
Тримаємо зв’язок навіть без світла!

Масові відключення світла — наша реальність, яка стала для нас новою та непередбачуваною. Для того, щоб ваші плани не псувались, щоб діти не сумували у “темні години”, щоб вашій родині було тепло та смачно ми продовжуємо працювати у найскладніших умовах. Для цього ми створили окремий номер для прийому ваших замовлень та пропозицій, який працює незалежно від світла. Ви можете додзвонитись по ньому у випадку, якщо основні номери перестали працювати:

+38 (063) 779-00-90

Ми також, додатково зібрали для вас список цікавих активностей, щоб час у темряві проходив непомітно.

«Гаряче місце»

Це популярна американська підліткова розвага: кожені по черзі опиняється на «гарячому місці». Тоді решта пасажирів можуть поставити цій людині 5 найпідступніших запитань, наприклад: коли ти востаннє списував на іспиті? Яка найбільша помилка у твоєму житті? У кого ти закохана? Лише одне запитання можна ветувати і пропустити, на решту доведеться відповісти чесно.

«Гра в слова»

Чи пригадуєте ви, як у дитинстві грали у варіацію гри «Слова» — «Міста»? Правила прості: спершу обираєте категорію слів — імена дівчат або хлопців, тварини, овочі, птахи. Перший гравець каже слово з категорії, наступний — слово на останню літеру і так далі. Наприклад: кінь — носоріг — горила — антилопа. Якщо ваші діти захоплюються якоюсь специфічною темою, можна це використати і називати різновиди динозаврів, комах чи екзотичних фруктів.

«20 запитань»

Ця гра навчить дітей ставити запитання точно і прицільно, адже дитина має 20 спроб, щоб вгадати предмет або явище, яке задумав інший гравець. Запитання не можуть повторюватися, а відповіді можуть бути лише «так» або «ні».

«Що всередині?»

Ви називаєте предмет, а дитина має одразу сказати, що чи хто всередині. Наприклад: ваза — квіти, чашка — кава, холодильник — борщ, кавун — насіння, клітка — хом’ячок.

«Крокодил»

У командному різновиді «Крокодила» змагаються дві команди. У кожному раунді одна з команд, порадившись, вибирає слово або вираз, який повідомляє один з учасників іншої команди. Після цього за обмежений час гравець повинен за допомогою жестів, рухів і міміки показати це слово учасникам своєї команди, що залишилися. Після цього вже команда, гравець якої щойно показував слово, загадує слово представника команди-суперника тощо. Переможцем стає та команда, яка змогла відгадати більшу кількість слів.


Розповісти друзям
Повернутися назад
Экспресс пицца

Енергетична цінність
  • Білки
  • Жири
  • Вуглеводи
  • Калорійність
HH
Подарок
в корзине
Пепперони
Пепперони
Колбаски пепперони, моцарелла, пармезан, базилик, томатный соус
Доступно при заказе от 3 000 H
Не хватает 3 000H
Подарок
в корзине
Безалкогольный глитвейн
Безалкогольный глитвейн
Напиток запоминается пикантным, слегка кисловатым вкусом и приятным вишневым ароматом.
Доступно при заказе от 2 000 H
Не хватает 2 000H
Подарок
в корзине
Клубничное мороженое 250 мл.
Клубничное мороженое 250 мл.
Ароматное, сладкое, с насыщенным вкусом душистых ягод сочной клубники.
Доступно при заказе от 1 000 H
Не хватает 1 000H
Подарок
в корзине
Пончик с глазурью
Пончик с глазурью
Сладкий, ароматный и пухленький пончик с яркой глазурью необычайно вкусен.
Доступно при заказе от 1 000 H
Не хватает 1 000H
Кошик
Всього:
H
Знижка %
Зареєструйтесь, щоб
отримувати бонусні гривні
Оформити замовлення
Мінімальна сума замовлення 0H
Отримуйте бонусні гривні з кожного замовлення!
Бонусними гривнями можна сплачувати до половини від суми замовлення.
Щоб почати отримувати бонуси - вам необхідно зареєструватися!
Вислати код повторно
Вислати код повторно через 0:59
На вказаний телефон протягом декількох секунд прийде 4-значний код.
Вислати код повторно
Вислати код повторно через 0:59
Згода на обробку персональних даних
Я, клієнт, далі - «Суб'єкт Персональних Даних», даю свою згоду ФОП Пацар Т. (Далі - «Експрес-піца», юридична адреса: 21000, Винницкая область, г. Винница, ул. Соборная, 10) На обробку своїх персональних даних, зазначених на сайті «Експрес-піца» express-pizza.vn.ua і його піддоменів *.express-pizza.vn.ua (Далі - Сайт), що спрямовується (заповненої) з використанням Сайту.

Під персональними даними я розумію будь-яку інформацію, що стосується до мене як до Суб'єкту Персональних Даних, в тому числі мої прізвище, ім'я, по батькові, адреса, контактні дані (телефон, електронна пошта, поштова адреса), фотографії, іншу іншу інформацію. Під обробкою персональних даних я розумію збір, систематизацію, накопичення, уточнення, оновлення, зміна, використання, поширення, передачу, в тому числі транскордонну, знеособлення, блокування, знищення, безстрокове зберігання), і будь-які інші дії (операції) з персональними даними.

Обробка персональних даних суб'єкта персональних даних здійснюється виключно в цілях реєстрації суб'єкта персональних даних в базі даних «Експрес-піца» з подальшим направленням Суб'єкту персональних даних поштових повідомлень і смс-повідомлень, в тому числі рекламного змісту, від «Експрес-піца», його афілійованих осіб і / або субпідрядників, інформаційних і новинних розсилок та іншої інформації рекламно-новинного змісту.

Обробка персональних даних суб'єкта персональних даних може здійснюватися за допомогою засобів автоматизації та / або без використання засобів автоматизації відповідно до чинного законодавства України та внут реннімі положеннями «Експрес-піца».

«Експрес-піца» приймає необхідні правові, організаційні та технічні заходи або забезпечує їх прийняття для захисту персональних даних від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, перекручення, блокування , копіювання, надання, поширення персональних даних, а також від інших неправомірних дій у відношенні персональних даних, а також приймає на себе зобов'язання збереження конфіденційності персональних даних суб'єкта персональних даних. «Експрес-піца» має право залучати для обробки персональних даних суб'єкта Персональних Даних субпідрядників, а також має право передавати персональні дані для обробки своїм афілійованим особам, забезпечуючи при цьому прийняття такими субпідрядниками та афілійованими особами відповідних зобов'язань в частині конфіденційності персональних даних.

Я ознайомлений (а), що:

• даний згоду на обробку моїх персональних даних, вказаних на Сайті «Експрес-піца», які направляються (заповнених) з використанням сайту, діє до дня його відкликання Суб'єктом Персональних Даних в письмовій формі;
• згода може бути відкликане мною на підставі письмової заяви у довільній формі;
• надання персональних даних третіх осіб без їх згоди тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством України.