ДОСТАВКА ПИЦЦЫ, СУШИ И ТАЙСКОЙ КУХНИ
В ВИННИЦЕ
Попробуй вкус настоящей пиццы!!!!!                                                                                    Попробуй вкус настоящих суши!!!!!                                                                                    Попробуй вкус настоящего Таиланда!!!!!

тел:   572-572

ул. Л. Ратушной 16
(067) 9 572-572
(066) 9 572-572
(093) 9 572-572

Отзывы

Почему к Вам опять невозможно дозвонится? Оператор поднимает и сбрасывает трубку на всех мобильных номерах!!!
зверніть увагу на суші! Останнім часом місяці 3 замовляю,рис якийсь жорсткий, соусу не вистачає , і чомусь зникла ікра з суші ( Філадельфія з огірком- авокадо), таке враження що сушист робить їх ногами, порадьте повару відносить до роботи серйозніше адже хочеться отримати відповідну якість за такі гроші!
Пицца действительно вкусная.Спасибо! Жалко только,что вместо обещанных 900 гр.привезли 635,
Були у вас 5 разів з них 3 потрапили на зміну офіціанта хлопця і барменна чорненької дівчинки, я дуже задоволенна обслуговуванням добрі професійні адекватні люди, проте інша зміна це просто жах офіціантка грубить!!!! І зверніть увагу на постійне волосся в салатах!!!!
Чи з'явиться сайт на українській мові??? Дуже цього не вистачає =(
Смачна піцца, смачні салати, смачна тайська кухня та помірні ціни. Тільки погано що в тайській лапші та рисі, в складі, не вказаний кунжут, я його не люблю, а привезли з кунжутом((((
То же самое замечание на счёт СОУСА, очень мало зачем его жалеть он же не дорогой!И роллы последний раз заказали 2 обычных и 1 большой,но большой оказался такой же очень маленькие кусочки и порезан не ровно!Ребята не обманывайте посетителей,ведь мы ходим к Вам постоянно!!!!
Всё очень вкусно,качественно, и оперативно.Главное что бы так было всегда) Всем советую! Успехов вам
Сьогодні замовляли піццу (після 2-ох річної перерви). Набагато удосконалене меню, кур'єри ввічливі (Ігор Гайдаш - професіонал своєї справи). Дуже подобається, дякуємо.
Все вкусно спасибо большое))))Но несколько раз когда заказывали суши привозили мало соуса,половину скушали и соуса нету!!!Побольше если можна давайте
Все, як завжди, швидко та смачно! Але хотілось би мати можливість робити он-лайн замовлення, та розраховуватись кредидною карткою.
Куда делся виски из раздела "напитки" ало?

В разделе Шотландские виски. http://express-pizza.vn.ua/catalog/p9242-scottish-collie-0-5%D0%BB/

Ну очень вкусненько накормили...и заказ привезли раньше озвученного времени.СПАСИБО))))
Доброго дня! Люблю вашу піцу, хотілося б ще спробувати вашу Тайську кухню, але практично скрізь є болгарський перець, який я не можу вживати. Було б добре, щоб хоча б одне блюдо з лапші кожного виду було без болгарського перцю.

Доброго дня! Якщо Вам не до вподоби один із інгридиєнтів, Вам приготують страву, яку Ви бажаєте замовити, без нього. Необхідно лише наголосити на цьому при замовленні. Телефонуйте.

Спасибо Пацанам из express-pizza. Привезли Калифорнию не ту которую мы заказали , но довольны потому что та, которую мы заказывали - дешевле. Респект !. Брайан Тайлер делает так себе музон.