ДОСТАВКА ПИЦЦЫ, СУШИ И ТАЙСКОЙ КУХНИ
В ВИННИЦЕ
Попробуй вкус настоящей пиццы!!!!!                                                                                    Попробуй вкус настоящих суши!!!!!                                                                                    Попробуй вкус настоящего Таиланда!!!!!

тел:   572-572

ул. Л. Ратушной 16
(067) 9 572-572
(066) 9 572-572
(093) 9 572-572

Казковий день для дітей з малозабезпечених сімей в рамках проекту "Твої мрії"

Щирі посмішки, блиск в очах та вдячні погляди маленьких, але вже розуміючих всі незгоди нашого життя, вінничан, мали можливість бачити організатори та партнери соціального проекту «Твої мрії».

9 березня 2013 року  стартував соціальний проект Спілки молодіжних організацій Вінниччини - «ТВОЇ МРІЇ», спрямований на підтримку та розвиток дітей з малозабезпечених сімей.

Системою жеребкування першою школою була обрана ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія №23. За сприяння Вінницького міського департаменту освіти та керівництва школи була сформована група діток з малозабезпечених сімей та дітей, що знаходяться за порогом бідності.

В рамках проекту маленькі вінничани отримали можливість провести яскравий вихідний день, день їх мрії. День почався з піднесеного настрою: святково прикрашений автобус та переповнені надіями та сподіваннями винуватці свята. Першим пунктом призначення став Вінницький обласний краєзнавчий музей, де школярі «гортали» сторінки історії рідної землі.

Наступною зупинкою став торговельно-розважальний комплекс «МЕГАМОЛЛ», де окрім ігрових автоматів та боулінгу, малеча посмакувала піцу від Служби  доставки  «Експрес-піца».  Приємною несподіванкою для школярів став обід з сюрпризом в ресторані «Burger club».

Під час всієї подорожі по місту з дітками займались волонтери, які з ними співали пісні, грали в ігри, розповідали захопливі історії, знайомили їх з історією Вінниччини та разом малювали день своєї мрії.

Детальніше читайте на Інформаційному порталі Mistinfo