ДОСТАВКА ПИЦЦЫ, СУШИ И ТАЙСКОЙ КУХНИ
В ВИННИЦЕ
Попробуй вкус настоящей пиццы!!!!!                                                                                    Попробуй вкус настоящих суши!!!!!                                                                                    Попробуй вкус настоящего Таиланда!!!!!

тел:   572-572

ул. Л. Ратушной 16
(067) 433-22-85
(099) 562-11-71
(063) 111-70-05

Відкриття кафе від "Експрес-піца"

«Експрес-піца» – одна з перших і без сумніву найкраща та найшановніша у Вінниці служба доставки піци. Телефон 572-572 добре знаний як вінничанами, так і гостями нашого міста.

Італійські технологія та рецептура, натуральні продукти, приготування страв не з напівфабрикатів, а практично з нуля безпосередньо перед відправленням замовлення, помірковані ціни, безкоштовна доставка, ретельно підібраний, добре навчений і що найважливіше люблячий свою справу персонал призвели до того, що за чотири роки свого динамічного розвитку «Експрес-піца» завоювала репутацію підприємства, продукція якого заслужено вважається найсмачнішою, ціни – найдоступнішими, а сервіс – найприємнішим.

Але найголовнішим секретом успіху «Експрес-піци» серед шанувальників італійської кухні та пріоритетом в роботі підприємства завжди були і залишаються увага до кожного з клієнтів, оперативне реагування на найменші зауваження та побажання з їх сторони, пошук все нових і нових шляхів задоволення їх потреб.

Так, саме ідучи назустріч побажанням клієнтів, була організована цілодобова доставка, з врахуванням смакових уподобань споживачів постійно оновлюється асортимент продукції.

А нещодавно, 18 лютого, знову ж таки ідучи назустріч побажанням вінничан, у нашому місті з’явився маленький затишний куточок старої Італії, де пошановувачі справжньої піци від «Експрес-піца» зможуть поласувати улюбленою стравою.

Тож відтепер спробуй смак справжньої піци не лише в себе вдома чи на роботі, але й за адресою м.Вінниця, вул.Л.Ратушної, 16 !!!